українська російська англійська
На Вінниччині вперше відбувся ярмарок ІТ-кар'єри
29.03.2013 | 09:17
Вінницька ОДА

Ярмарок IT – кар’єри «Prof IT Day», який вперше проходив на Вінниччині, організовано за підтримки управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, Вінницьким обласним молодіжним центром праці спільно з ІТ-Академією та  Спілкою підприємців «Стіна».

Мета заходу – професійний відбір ІТ-працівників компаніями, які займають передові позиції на ринку інформаційних технологій. В ході ярмарку відбулись презентації навчальних закладів, які готують ІТ-спеціалістів, ознайомлення молоді з ІТ-сферою та найпоширенішими ІТ-професіями – тестувальник, програміст, системний адміністратор тощо.

Роботодавцями на ярмарку виступили ІТ-компанії, а освітні послуги пропонували – Вінницький національний технічний університет, Вінницька ІТ-Академія, Інтерактивний центр вивчення англійської мови “FLASH”.

Всі охочі мали змогу стати учасниками семінарів з актуальних питань – «Як пройти співбесіду в ІТ компанію», «Нові медіа у новий час: стратегія розвитку видавництв в цифрі», «English for programmers», «Презентація дипломного та курсового проектів студентів ІТ-Академії».

Спеціалісти ІТ-компаній навчали правилам успішного професійного старту. Всі молоді учасники отримали рекомендації щодо написання і розповсюдження резюме на основних jobs sites.

Ярмарок відвідали майже 100 молодих людей з числа студентів та безробітної молоді.

 

версія для друку