українська російська англійська
"Бориспіль" від початку літньої навігації залучить нових авіаперевізників та почне обслуговувати нові маршрути
29.03.2013 | 09:24
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Аеропорт «Бориспіль» від початку літньої навігації 2013 року, яку буде відкрито 31 березня, почне обслуговувати низку нових авіаперевізників та розширить можливості для пасажирів за рахунок відкриття нових напрямків та збільшення частот за існуючими маршрутами.

Зокрема, у літньому розкладі аеропорту передбачено обслуговування нових авіакомпаній - Fly Georgia, Meridiana SpA, Air Astana, Air Malta, Jamahiriya Libyan Arab Airlines, Syrianair, Yamal Airlines, Arkia Israel Airlines.

«Залучення нових авіакомпаній, розширення маршрутної мережі, збільшення кількості рейсів на найбільш популярні напрямки під час літньої навігації, - зазначив директор із виробництва аеропорту «Бориспіль» Олександр Черепанов, -  відкриє нові туристичні можливості для пасажирів України, а самому аеропорту «Бориспіль» дозволить вийти на новий етап свого розвитку».

Порівняно із зимовим сезоном в аеропорту «Бориспіль» сезон  Summer-2013 передбачає відкриття нових регулярних рейсів до країн Європи, Азії та Африки. Зокрема, буде відкрито нові авіасполучення Київ – Сочі (Росія), Ростов-на-Дону (Росія), Краснодар (Росія), Самара (Росія), Тюмень (Росія), Єкатеринбург (Росія), Новосибірськ (Росія), Бішкек (Киргизька Республіка), Караганда (Казахстан), Костанай (Казахстан), Неаполь (Італія), Верона (Італія), Ніцца (Франція), Пальма де Майорка (Іспанія), Пула (Хорватія), Дубровник (Хорватія), Спліт (Хорватія), Мальта,  Тегеран (Іран), Дамаск (Сирія), Тріполі (Лівія),  Енфіда (Туніс), Севастополь (Україна).

До літнього розкладу увійшли чартерні рейси до Бодрума (Туреччина), Бургаса (Болгарія), Даламана (Туреччина), Мадейри (Португалія), Іракліона (Греція), Коси (Греція), Родоса (Греція), Тівата (Чорногорія), Варни (Болгарія).

Протягом літньої навігації в аеропорту «Бориспіль» буде збільшено кількість частот на найбільш популярні напрямки. Кількість рейсів до Москви збільшиться з 77 до 96. Зросте також кількість рейсів до Санкт-Петербурга  - з 23 до 28. Від початку квітня легше буде дістатися Тель-Авіва  - пасажири «Борисполя» зможуть скористатися 49 рейсами (замість 28 рейсів, які були доступні протягом минулого сезону).  Більш доступною стане столиця Британії Лондон – у літньому розкладі передбачено 41 рейс на тиждень. Суттєво збільшиться кількість рейсів до Амстердама – до 28 рейсів на тиждень, Парижа – до 29 рейсів, Праги – до 24 рейсів, Варшави – до 20 рейсів на тиждень.

Із початком літньої навігації рейси усіх міжнародних авіаперевізників обслуговуватимуться із нового терміналу «D».

версія для друку