українська російська англійська
Г. Темник: Підприємства теплокомуненерго до жовтня мають бути забезпечені приладами обліку відпуску теплоенергії на 100%
29.03.2013 | 09:40
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Підприємства комунальної теплоенергетики в регіонах до жовтня 2013 року повинні стовідсотково бути забезпечені технологічними приладами обліку відпуску теплової енергії. Таке завдання поставив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник під час виїзного засідання колегії Мінрегіону в Харкові. Він поінформував, що станом на перше січня 2013 року підприємства комунальної теплоенергетики на 92% забезпечені технологічними приладами обліку відпуску теплової енергії й до кінця року цю роботу необхідно завершити.

Крім того, за словами Геннадія Темника, у 2013 році, як того вимагає загальнодержавна програма реформування ЖКГ, регіонам необхідно майже вдвічі, у порівнянні з даними минулого року (з 36,5% до 61,2%), наростити показник обладнання житлових будинків приладами обліку теплової енергії. А до 1 січня 2014 року підприємства водопостачання повинні на 100% бути забезпечені технологічними приладами обліку відпуску води. Більше, ніж у двічі, у порівнянні з минулим роком (з 40,1% до 86%), наголосив Міністр, необхідно наростити рівень обладнання житлових будинків приладами обліку холодної води.

«Ми повинні докласти максимум зусиль для впровадження культури заощадливого споживання житлово-комунальних послуг», - наголосив Геннадій Темник.

Також керівник Мінрегіону закликав органи місцевого самоврядування забезпечити прозорість структури тарифів при їх визначенні, наголосивши на неприпустимості зростання тарифів для населення.

 

версія для друку