українська російська англійська
Cхвалено оновлення складу Наглядової ради Дипломатичної академії України
29.03.2013 | 12:00
Прес-служба Міністерства закордонних справ

27 березня на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено проект Указу Президента України «Про внесення змін до Указу Президента України від 19 квітня 2002 року № 355».

Проект Указу розроблено Міністерством закордонних справ України на виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України С. Арбузова з метою оновлення персонального складу Наглядової ради Дипломатичної академії України при МЗС України.

Відповідно до Закону України «Про дипломатичну службу», основним завданням Дипакадемії є підготовка та підвищення кваліфікації працівників дипломатичної служби, працівників інших органів державної влади, які задіяні у забезпеченні зовнішніх зносин України, а також проведення наукових досліджень у сфері міжнародних відносин.

З метою вдосконалення діяльності Академії у 2002 році Указом Президента України затверджено персональний склад Наглядової ради Академії та Положення про неї.

Необхідність прийняття Президентом України ще одного нормативно-правового акта викликана тим, що на сьогодні деякі члени Наглядової ради Академії змінили місце своєї роботи.

Оновлення складу Наглядової ради Дипакадемії дозволить підвищити ефективність здійснення нею своїх функцій.

 

версія для друку