українська російська англійська
Україна і Угорщина спільно протидіятимуть паводкам, - Микола Азаров
29.03.2013 | 11:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров обговорив з президентом Угорщини Яношем Адером питання захисту населення наших країн від можливого паводка.

Зокрема, Президент Угорщини зазначив, що відповідно до прогнозів складається досить тривожна ситуація, оскільки у Карпатському регіоні накопилося в два рази більше снігу, ніж зазвичай. Тому, підкреслив він, зараз необхідно вжити заходів для того, аби попередити можливі негативні наслідки.

«Ми маємо намір зробити все для того, щоб попередити трагедії та страждання від паводків, які нам добре відомі з нашої історії», - відзначив Янош Адер.

Він додав, що Україні та Угорщині у цьому напрямку необхідно взаємодіяти.

За його словами, у випадку екстремального паводку угорські водосховища можуть на 70 см понизити рівень води у річці Тиса.

У свою чергу Прем’єр-міністр України Микола Азаров зазначив, що українські водосховища підготовлені до весняного водопілля, і, за розрахунками, вони здатні повністю впоратися з можливою високою водою.

«У нас є гарний досвід прикордонного співробітництва, і наші служби мають всі можливості оперативно взаємодіяти у питанні недопущення катастрофічних наслідків паводку», - сказав Глава українського Уряду.

версія для друку