українська російська англійська
Прем'єр-міністр України подякував Президенту Угорщини за можливість реекспорту газу до України
29.03.2013 | 12:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров подякував угорцям за вольове рішення, відповідно до якого розпочався імпорт до України природного газу, придбаного на європейських спотових ринках. Про це він заявив під час зустрічі з Президентом Угорщини Яношем Адером.

«Україна протягом багатьох років вела важкі переговори з нашими сусідами, і тільки Угорщина вирішила це питання, забезпечивши прорив у енергетичній незалежності України», - сказав Микола Азаров.

Водночас Глава Уряду зазначив, що на прохання угорської сторони Україна може збільшити в 2-2,5 раза експорт електричної енергії до Угорщини, забезпечивши їхні потреби в електроенергії.

Прем’єр-міністр України зазначив, що під час офіційного візиту до Угорщини, у нього відбулися конструктивні й плідні переговори з вищим керівництвом держави.

Також сторони обговорили питання екологічного захисту у Карпатському регіоні та можливості розвитку туризму в Українських Карпатах. При цьому Президент Угорщини зазначив, що в Україні є надзвичайно мальовнича природа, зокрема в басейні річки Тиса. На його переконання, Україна має великий потенціал для розвитку туризму, у тому числі водного.

версія для друку