українська російська англійська
Виробничі потужності Київводоканалу готові до роботи в умовах імовірного весняного паводка
29.03.2013 | 12:50
Київська МДА

На Дніпровській та Деснянській водопровідних станціях проведено низку заходів щодо підготовки до ймовірних паводкових явищ. Наразі контроль рівня води ведеться у посиленому режимі, а на склади реагентів завезено місячну норму коагулянту та флокулянту.

Крім того, на випадок критичного підняття рівня води в річці Дніпро та унеможливлення забору води з цього джерела, було розконсервовано плавучу насосну станцію «Роса-300», призначену для перекачування води з річки Десна на Дніпровську станцію водопідготовки, та проведено роботи для її запуску в експлуатацію у разі необхідності.

Як повідомляють спеціалісти ПАТ «АК «Київводоканал», сьогодні всі показники кількості та якості як Дніпровської, так і Деснянської води знаходяться в нормі. Результати хіміко-бактеріологічних досліджень наразі не дають підґрунтя для очікування аномальних повеней.

За словами фахівців, рясні снігопади, що відбувалися минулими вихідними в столиці, істотно не впливатимуть на підняття водного рівня безпосередньо в річках Дніпро та Десна, адже переважна частина талої води вбереться ґрунтами, низький ступінь промерзання яких на даний час не створить для цього перешкод.

Слід зауважити, що всі об’єкти товариства, зокрема обидві станції водопідготовки та Бортницька станція аерації, працюють у штатному режимі.

версія для друку