українська російська англійська
О. Вілкул: Для безпечного проходження паводка буде штучне регулювання води у водосховищах Дніпровського каскаду
29.03.2013 | 13:17
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

У Волинській області Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул провів виїзне засідання Міжвідомчого оперативного штабу з координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо проведення протипаводкових заходів у західному регіоні.

Під час засідання штабу Олександр Вілкул зазначив, що важливою складовою безпечного пропуску повені та сходження криги є збалансоване штучне регулювання рівня води у водосховищах Дніпровського каскаду.

«Для прийому повеневих вод Держводагентством підготовлена вільна ємність у водних об’єктах, що становить понад 6,6 мільярда кубометрів води: понад 700 мільйонів кубометрів у Київському водосховищі, 4,4 мільярда в Кременчуцькому та 1,2 мільярда кубометрів у Каховському», - сказав він.

 

Довідково

Для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із запобіганням можливому затопленню територій, на засіданні Кабінету Міністрів України 6 лютого 2013 року утворено міжвідомчий оперативний штаб з координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади. Очолив штаб Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул.

До складу Міжвідомчого оперативного штабу включено представників Міноборони, Мінекономрозвитку, Мінрегіону, МВС, Мінфіну, МОЗ, Міненерговугілля, Мінінфраструктури, Держводагентства, Укравтодору, Держрибагентства, Укрморрічінспекції та публічного акціонерного товариства «Укргідроенерго».

 

версія для друку