українська російська англійська
К.Грищенко: Влада підтримує громадські ініціативи з розвитку сучасної української культури
29.03.2013 | 13:22
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

29 березня ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко зустрівся з президентом громадської організації «Форум видавців» Олександрою Коваль та директором Польського інституту в Києві Ярославом Ґодуном.

Під час зустрічі обговорювалися питання організації у вересні ц.р. найбільшого в Україні книжкового ярмарку та літературного фестивалю «Форум видавців у Львові».

Особливістю цьогорічного ювілейного двадцятого Форуму стане запровадження практики запрошувати у якості гостя Форуму іноземну країну. Першою державою, що виступить у цій почесній ролі, стане Польща.

«Уряд налаштований всіляко підтримувати співпрацю з громадянським суспільством і європейськими партнерами для розвитку сучасної української культури в усіх її проявах»,– зазначив Костянтин Грищенко під час зустрічі.

Передбачається, що у рамках проведення «Форуму видавців у Львові» відбудуться численні заходи, зокрема конференції, театральні вистави, концерти, виставки, вручення премій, літературний фестиваль, книжковий ярмарок, видавничий бізнес-форум, дискусії політичного та гуманітарного спрямування.

 

 

версія для друку