українська російська англійська
Олег Проскуряков у Будапешті ознайомився з сучасними технологіями водоочищення
29.03.2013 | 14:06
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

В ході офіційного візиту Прем`єр-міністра України М.Я. Азарова до м.Будапешт, Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков взяв участь у зустрічі Прем`єр-міністра України М.Я. Азарова з Президентом Угорщини Яношем Адером, ознайомився з роботою Південно-Пештських очисних споруд компанії VEORG-Bioenergy Ltd, а також підприємств у сфері сільського господарства та фармації.

Компанія VEORG-Bioenergy Ltd (у минулому відома як VBE-Organica Ltd.) успішно здійснює інтегрування провідних світових технологій переробки стічних вод у містах шляхом впровадження високотехнологічних екологічно дружніх рішень. Під час відвідання очисних споруд у Південному Пешті, було наголошено на зацікавленості України у залученні сучасних технологій для вирішення проблем водоочищення.

Під час зустрічі з журналістами Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков поінформував представників закордонних ЗМІ про потенціал, плани та конкретні дії України, спрямованих на зменшення зовнішньої енергетичної залежності нашої держави, у тому числі й шляхом започаткування розвідки та видобутку т.зв. альтернативних видів газу.

Міністр Проскуряков відзначив, що екологічний компонент питання розвідки та майбутнього видобутку, включно з громадським контролем є одним з найголовніших пріоритетів та критеріїв відбору компаній, які зайшли на український ринок у цій царині.

 

 

версія для друку