українська російська англійська
Селянам спрямували 15,3 млн. грн. дотації за утримання та збереження молодняку ВРХ
30.03.2013 | 14:26
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

На початок березня понад 30 тисяч селян подали заявки на дотацію за збереження більше 40 тисяч голів молодняку ВРХ. Держава вже переказала цим одноосібникам 15,3 мільйона гривень. Окрім того, селяни продовжують подавати заявки на отримання дотації за продану на забій худобу, а також компенсації за придбані установки індивідуального доїння. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Ми вже можемо говорити про результати роботи державних програм підтримки тваринництва у 2013 році. Так, станом на 1 березня понад 30,7 тисячі осіб подали заявки та отримали дотації за збереження понад 40,2 тисячі голів молодняку ВРХ. Хочу наголосити, що понад 5,6 тисячі осіб вперше звернулися для отримання дотації за утримання ними 7,7 тисячі голів молодняку ВРХ. Їм держава вже переказала 15,3 мільйона гривень», − зазначив Микола Присяжнюк.

Також керівник відомства поінформував, що у 2013 році продовжують діяти інші програми підтримки селян, що займаються тваринництвом. Так, станом на 1 березня вже спрямовано 540,74 тисячі гривень дотації за продану на забій худобу. Зі слів Міністра, для участі у цій програмі лише за тиждень звернулися 93 фізичні особи за продані ними 124 голови молодняку.

Окрім того, Микола Присяжнюк вказав на продовження виплати компенсації за закуплені селянами доїльні апарати: так, у поточному році вже виділено 234,2 тисячі гривень. За останній тиждень для отримання дотації звернулися 53 фізичні особи з метою часткового відшкодування витрат за закуплені 53 установки індивідуального доїння.

версія для друку