українська російська англійська
Володимир Семиноженко: Головне завдання на 2013 рік - створення та запуск нових інформаційних систем
29.03.2013 | 15:54
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Голова Держінформнауки, керівник Національної програми інформатизації Володимир Семиноженко провів засідання науково-технічної ради Національної програми інформатизації, що було присвячено обговоренню проектів з інформатизації, запланованих на 2013 рік.

Як зазначив Володимир Семиноженко, головним завданням на сьогодні є створення нових інформаційних систем та продовження розробки необхідної нормативно-правової бази. Зокрема, цього року необхідно створити другу чергу автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності», систему взаємодії державних інформаційних ресурсів і КСЗІ (комплексну систему захисту інформації) єдиного інформаційного веб-ресурсу звернень громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Крім того, потрібно забезпечити функціонування системоутворюючих елементів електронного урядування та автоматизованого реєстру програмного забезпечення органів державної влади.

Голова Держінформнауки підкреслив, що всі вказані проекти мають загальнодержавне значення, адже спрямовані на посилення прозорості та підзвітності органів державної влади громадянам. Нагадаємо, що саме таку ціль задекларувала Україна, приєднавшись за ініціативою Президента Віктора Януковича до міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

 

версія для друку