українська російська англійська
Харківщина область готова виробляти котли з ККД 98%
31.03.2013 | 09:30
Харківська ОДА

Під час робочої поїздки на Харківщину Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул ознайомився з експериментальною установкою з ККД 98%, що встановлена на одній з вулиць Харкова. Йдеться про котел, який обслуговує житловий мікрорайон і економить газ на 40%. Про це повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.

За його словами, окрім того, що котел виробляє тепло і обігріває житлові будинки, він ще й виробляє електричну енергію, яка забезпечує інші котельні: тобто, вся котельня повністю працює на власній електричній енергії, виробленій цим котлом.

«Ми показали, що в Харкові можна виробляти котли, набагато кращі від іноземних зразків, які використовуються в цілому в житлово-комунальному господарстві Харківської області та країни. Цей проект підтриманий Віце-прем'єр-міністром України Олександром Вілкулом. Зараз установка працює в експериментальному режимі», - сказав Валентин Дулуб.

Він також зазначив, що Віце-прем'єр-міністр висловив прохання надати йому усі документи і висновки за результатами випробувань. Ця документація буде вивчена. У подальшому розглядатиметься можливість виробництва таких котлів і для інших регіонів України.

версія для друку