українська російська англійська
Держземагентство представило громадськості звіт про використання бюджетних коштів у минулому році
30.03.2013 | 10:04
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Громадська рада при Держземагентстві України розглянула звіт про фінансування та використання у 2012 році бюджетних коштів на заходи земельної реформи.

Законом України “Про державний бюджет України на 2012 рік” Державному агентству земельних ресурсів України передбачалися асигнування на виконання чотирьох бюджетних програм у сумі 990 428,6 тис. гривень. На кінець року доведено фінансування у сумі 900 980,6 тис. гривень.

Зокрема, виконання бюджетної програми “Проведення земельної реформи” профінансовано у сумі 95 932 тис. гривень. Сума недофінансування становить 500 тис. гривень. Кредиторська заборгованість, яка виникла на початок 2012 року за виконані роботи у попередні роки, погашена у повному обсязі.

За програмою “Загальнодержавні топографо-геодезичні та картографічні роботи, демаркація та делімітація державного кордону” доведено фінансування у сумі 21 266,4 тис. гривень. Сума недофінансування становить 2 284,3 тис. гривень.

Програма «Видача державних актів на право приватної власності на землю в сільській місцевості» профінансована у повному обсязі у сумі 1 265,1 тис. гривень.

На обслуговування кадрового апарату (програма “Керівництво та управління у сфері земельних ресурсів”) передбачалися видатки у сумі 869 234,8 тис. гривень. На кінець року надійшло фінансування у сумі 782 517,1 тис. гривень.

У 2012 році Держземагентство та його територіальні органи фактично використали 734 122 тис. грн, що становить 81 % від доведеного фінансування. Також у зв'язку із невиконанням органами казначейства платіжних доручень на оплату зобов'язань за виконані роботи, надані послуги та придбані товари на кінець минулого року по системі Держземагентства виникла значна кредиторська заборгованість у сумі 143 791,9 тис. гривень, погашення якої передбачається у 2013 році. Несвоєчасне виділення коштів значною мірою ускладнює виконання поставлених на теперішній рік завдань.

Представники громадських організацій зазначили, що попри певні затримки з фінансуванням Держземагентство України у 2012 році в цілому досягло поставлених завдань. Виконано ряд робіт з наповнення даними системи державного земельного кадастру, закуплені програмно-апаратні комплекси для внесення відомостей до державного земельного кадастру, захисту баз персональних даних та службової інформації, виконано комплекс робіт зі створення та оновлення топографічних карт та з топографо-геодезичного забезпечення прикордонних територій.

 

 

версія для друку