українська російська англійська
Кримські санаторії прийняли 180 чорнобильців, які будуть оздоровлені за рахунок бюджету
30.03.2013 | 10:18
Рада міністрів АРК

29 березня 180 ліквідаторів аварії на ЧАЕС відправилися на оздоровлення за рахунок коштів республіканського бюджету в один з кримських санаторіїв.

У Міністерстві соціальної політики Криму нагадали, що цього року до Програми соціального захисту і зайнятості населення АРК на 2011-2013 роки внесено зміни, згідно з якими розширено перелік категорій громадян, які мають право на оздоровлення за рахунок бюджету.

Зокрема, до постанови додали категорію «діти війни» і зняли обмеження з категорії «ліквідатори аварії на ЧАЕС».

Як повідомив заступник міністра соціальної політики АРК Володимир Горбунов, усього цього року буде оздоровлено 824 чоловік. Оздоровлення пройде в 2 етапи: навесні та восени.

Наступна група відправиться в санаторій 1 квітня. «Уряд забезпечує гідний рівень медичного і соціального захисту потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС. Громадяни пільгових категорій, які отримали путівки, зможуть пройти профілактичне лікування кардіологічних, ендокринних захворювань, хвороб дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту та опорно-рухового апарату», — повідомив Володимир Горбунов.

У Криму активно впроваджуються соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, у тому числі, доручення відносно соціального захисту кожного потерпілого внаслідок аварії на ЧАЕС.

версія для друку