українська російська англійська
В Ялті діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, отримають житло
31.03.2013 | 12:53
Рада міністрів АРК

В Ялті затвердили програму забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2013-2015 роки.

Мета програми — забезпечити низку заходів з придбання і будівництва житла для вказаних категорій. Крім того, реалізація програми дозволить провести капітальний і поточний ремонт житла, закріпленого за цією категорією громадян.

Станом на 1 березня 2013 року, в Ялті на обліку перебувають 179 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, у тому числі під опікою і опікуванням перебувають 132 дитини, на вихованні в дитячих будинках — 3 дітей, в приймальні сім'ї і дитячі будинки сімейного типу спрямовані — 11 дітей, до інших установ — ще 33 дитини.

Водночас кількість дітей цієї категорії громадян, що досягли 16-річного віку і не мають житла за даними на 1 березня цього року, складає 33 чол. «Таким чином, результатом цієї програми повинно стати забезпечення житлом 33 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, що перебувають на квартирному обліку в Ялті, а також відремонтувати 8 квартир», — повідомили в міськраді.

У цілому за три роки на фінансування програми передбачено 6 млн. грн. за рахунок коштів Державного, республіканського і місцевого бюджетів.

 

версія для друку