українська російська англійська
15-51 - цілодобовий зв'язок з киян з міською владою
30.03.2013 | 14:35
КИЇВСЬКА МДА

Станом на 12:00 30 березня до Контактного центру міста Києва надійшло 65 звернень з питань прибирання снігу на прибудинкових територіях. 67 звернень з питань прибирання снігу у місцях загального користування та 70 щодо прибирання снігу на автомобільних дорогах міста.

Також від мешканців столиці надійшли питання щодо відсутності або нерегулярного руху транспорту. Так, 15 звернень надійшло щодо руху автобусів, 5 – трамваїв, 14 – тролейбусів, 8 – маршрутних таксі, 6 – міської електрички. Жодної скарги на роботу метрополітену за цей період не надходило.

Усі звернення громадян наразі опрацьовуються з наданням доручень відповідним службам міста, які працюють над ліквідацією причин скарг.

Міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій запевняє, ситуація з прибиранням снігу та робота громадського транспорту в місті є повністю контрольованою.

Також про будь-які прояви підтоплень киян просять повідомляти на номер Контактного центру міста: 15-51. Оператори Контакт-центру негайно сповістять про це відповідні служби, які виїдуть на місце та здійснять необхідні заходи, аби попередити затоплення територій.

 

версія для друку