українська російська англійська
Роботу Вуглегірської ТЕС буде відновлено
30.03.2013 | 17:18
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра
Роботу Вуглегірської теплоелектростанції ПАТ “Центренерго” у м

Роботу Вуглегірської теплоелектростанції ПАТ “Центренерго” у м. Світлодарську Донецької області з часом буде відновлено, а перші заходи в цьому напрямку будуть здійснені вже протягом тижня.

Про це йшлося на засіданні Урядової міжвідомчої комісії, створеної для встановлення причин аварії. Для участі в її роботі до Світлодарська прибули Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко, Міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков, голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських, перший заступник Міністра внутрішніх справ України Віктор Дубовик та голова Донецької ОДА Андрій Шишацький.

Учасники засідання наголосили, що працівники Вуглегірської ТЕС не залишаться без роботи і будуть задіяні на інших енергетичних об’єктах.

Крім того, наголошувалось, що місцевим споживачам надаватимуть обігрівальні прилади для забезпечення теплом у поточному опалювальному сезоні. А вже протягом 10 днів буде розроблено прогнозний план теплозабезпечення в наступному опалювальному сезоні.

Нагадаємо, у зв’язку з пожежею, що сталася 29 березня 2013 року на Вуглегірській теплоелектростанції, Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів вжити вичерпних заходів щодо ліквідації пожежі та надання необхідної допомоги потерпілим. Вранці 30 березня пожежу на Вуглегірській ТЕС було ліквідовано.

версія для друку