українська російська англійська
Буде розроблено механізм виплати заробітної плати працівникам Вуглегірської ТЕС
31.03.2013 | 16:05
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

31 березня у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України відбулась нарада під головуванням Міністра Едуарда Ставицького щодо ліквідації наслідків аварії на Вуглегірській ТЕС.

У нараді взяли участь керівництво Міненерговугілля  та структурних підрозділів міністерства, представники компаній НАК «Енергетична компанія України», ДП «НАЕК«Енергоатом», ПАТ «Укргідроенерго», НЕК «Укренерго», Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері електроенергетики, а також Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України.

Під час наради Міністр Едуард Ставицький зосередив увагу на здійсненні усіх необхідних заходів для ліквідації наслідків аварії та наданні необхідної допомоги потерпілим, а також стабілізації ситуації в місті і безперебійної роботи систем життєзабезпечення населення.

Міністр дав доручення протягом доби розробити механізм виплати заробітної плати працівникам ТЕС та збереження їх кваліфікації на період відновлення роботи ТЕС. Також утворено Комісію по вивченню технічного стану всіх теплових електростанцій України.

Міністром дано низку доручень щодо підготовки нормативно-правових актів, які необхідно прийняти на засіданні Уряду України, з метою ліквідації наслідків аварії та поновлення роботи Вуглегірської ТЕС.

За кожним напрямком роботи закріплено відповідальних працівників Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.  

 

версія для друку