українська російська англійська
КМДА дякує волонтерам за допомогу в снігопад та розраховує на добровольців під час повені
01.04.2013 | 09:07
Київська МДА

Співпраця з громадськістю – небайдужою до рідного міста та активною частиною мешкаців – завжди дає позитивні результати, якої б сфери жіттєдіяльності міста ця співпраця не стосувалася. Особливо відчутною була допомога добровольців під час стихійного лиха, що полонило столицю та зробило сотні киян заручниками небувалого снігопаду. Водії позашляховиків витягували із заметів автобуси і автомобілі, інші волонтери пригощали гарячим чаєм та печивом тощо. Активісти навіть створили в інтернеті оперативну карту добровольців. Про це говорили під час телемарафону на ТРК «Київ» його учасники.

Міська влада високо цінує таку підтримку та допомогу і запрошує волонтерів до плідної співпраці у майбутньому. Зважаючи на ймовірну повінь у столиці через різке танення великої кількості снігу, таке співробітництво буде надзвичайно корисним та необхідним. Хоча й фахівці заспокоюють: повені у Києві очікувати не варто, однак столична міськадміністрація мобілізувала усі сили для попередження підтоплень та оперативної ліквідації їхніх наслідків. І тут може стати у нагоді допомога волонтерів.

«Від імені міської влади, киян і себе особисто дякую всім добровольцям, які у складні для Києва дні робили велику справу, і запрошую всіх небайдужих до співпраці. Зокрема, нам може знадобитись ваша посильна допомога у інформуванні громадян у разі надзвичайної ситуації, у виникненні будь-яких комунальних, екологічних та інших проблем у місті. Разом ми зможемо зробити набагато більше і оперативніше відреагувати», – зазначив виконуючий обов’язки першого заступника голови КМДА Анатолій Голубченко під час телемарафону на телеканалі «Київ».

Зауважимо, що при Міському штабі з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій працюватиме окрема група, яка налагоджуватиме контакти та триматиме постійний зв’язок із волонтерами.

Відповідальним за координацію волонтерів визначено Влада Шелокова, тел.: 099-265-18-68. Також можна зв’язатися через офіційну сторінку Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища у мережи Facebook: https://www.facebook.com/blagodepkmda.

версія для друку