українська російська англійська
Затверджено документи з фінансування реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру
01.04.2013 | 11:05
Львівська ОДА

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук 29 березня  затвердив увесь пакет документів, необхідних для відкриття фінансування реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру в рамках національного проекту «Нове життя» – нова якість охорони материнства і дитинства».

Пакет документів сформований департаментом охорони здоров’я і управлінням капітального будівництва Львівської облдержадміністрації, адміністрацією обласного клінічного перинатального центру включає в себе розпорядження голови облдержадміністрації щодо реалізації національного проекту «Нове життя» у Львівській області, медичне завдання на реконструкцію перинатального центру, проектно-кошторисну документацію, концепцію розвитку перинатальної допомоги в області, план підвищення кваліфікації медичного персоналу та інші.

Відповідно до визначеного Адміністрацією Президента України терміну 1 квітня 2013 року, головний лікар Львівського обласного клінічного центру Лариса Янів передасть до Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України пакет документів, необхідних для розгляду на Експертній комісії з реалізації національного проекту «Нове життя» з метою відкриття фінансування з державного бюджету.

Зазначимо, станом на сьогодні  проведено весь необхідний обсяг організаційних заходів з підготовки до реалізації в області національного проекту «Нове життя». Ключовим завданням цього проекту є створення в усіх регіонах держави 27 високотехнологічних перинатальних центрів.

 

 

версія для друку