українська російська англійська
Із "Борисполя" відкрито прямі регулярні рейси до Астани й Алмати
01.04.2013 | 13:10
Прес-служба Міністерства інфраструктури

З аеропорту «Бориспіль» найкраща авіакомпанія Центральної Азії та Індії - «Air Astana» - з 31 березня 2013 року виконує 2 нових прямих регулярних рейси - до Астани і Алмати (Казахстан). Рейси авіакомпанії з нового терміналу D аеропорту до Астани в рамках літнього розкладу здійснюватимуться по понеділках, середах і суботах на авіалайнері Embraer 190 (тривалість польоту 4 години). Рейси за маршрутом Київ - Алмати виконуватимуться по вівторках, п'ятницях і неділях на комфортабельному авіалайнері Airbus A320 (тривалість польоту 5 годин).

«Ми послідовно працюємо над залученням нових авіаперевізників. Нам приємно, що нашим новим партнером стала авіакомпанія «Air Astana», яка торік першою серед авіакомпаній СНД і Східної Європи була удостоєна рейтингу 4-х зірок агентства Skytrax і визнана «Кращою авіакомпанією в Центральній Азії та Індії». Впевнені, що пасажири авіакомпанії, які вже належно оцінили рівень сервісу авіакомпанії, зможуть отримати відповідне обслуговування і в нашому аеропорту», - зазначив генеральний директор ДП МА «Бориспіль» Антон Волов.

«Авіакомпанія «Air Astana» розширює свою регіональну маршрутну мережу відкриттям нових рейсів до Києва з Алмати і Астани, - зазначив президент АТ «Air Astana» Пітер Фостер. - Відкриття рейсів до України, яка займає вигідне геополітичне положення в Східній Європі, має важливе стратегічне значення для розвитку авіакомпанії, у першу чергу, в плані реалізації транзитного пасажирського потенціалу між Західною Європою і Азійським регіоном. Крім того, авіасполучення між столицею України та великими містами Казахстану сприятиме зміцненню двосторонніх політичних та торговельно-економічних відносин між двома країнами. Упевнений, що столиця України  полюбиться казахстанським туристам, які гідно оцінять можливості зручних стикувань на шляху до Європи. А жителів України, впевнені, зацікавить молода столиця Казахстану Астана та діловий і культурний центр країни місто Алмати».

На сьогодні парк повітряних суден авіакомпанії «Air Astana» складається з літаків Boeing767-300, Boeing757-200, AirbusА321, AirbusА320, AirbusA319, Embraer190.

Довідково

Астана - столиця Республіки Казахстан, що має вигідне геополітичне розташування у центрі країни, на перетині найбільших транспортних шляхів. Рішенням ЮНЕСКО у 1998 році столиці Казахстану присвоєно високе звання «Місто світу». Сьогодні Астана - центр євразійського простору, де споруджуються архітектурні шедеври і втілюються найсміливіші проекти.

Алмати - найбільше місто Республіки, також відоме як діловий, фінансово-економічний і культурний центр Казахстану. Місто розташоване на південному сході Республіки Казахстан біля підніжжя мальовничих гір Заілійського Алатау – найпівнічнішого хребта Тянь-Шаню.

«Air Astana» є повноправним членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) і спільним підприємством АТ «Фонд національного добробуту «Самрук-Казина» і британської компанії BAE Systems PLC, з часткою участі в 51% і 49% акцій відповідно.

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» - головні повітряні ворота України. На сьогодні «Бориспіль» утримує позиції лідера на авіаційному ринку країни, забезпечуючи 65% пасажирських авіаперевезень України.

версія для друку