українська російська англійська
Одеський нафтопереробний завод відновив роботу
01.04.2013 | 13:20
Одеська ОДА

На Одеському нафтопереробному заводі почались повномасштабні пусконалагоджувальні роботи для відновлення виробництва нафтопродуктів. Урочисто запустили установку «АВТ» – блок первинної переробки нафти Міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький, голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук.

Керівник області подякував колишнім керівникам підприємства за те, що в умовах кризи вони зберегли від скорочень трудовий колектив та потужності підприємства. Едуард Матвійчук висловив сподівання, що після того, як нафтопереробний завод почне працювати на повну потужність, кількість працюючих на ньому сягне 1200 осіб, а заробітні плати будуть найбільшими в Одеській області.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький підкреслив, що ця подія важлива не лише для Одеської області, а і для всієї України. «Останні роки у нас переробляли не більше 300 000 тонн. Але зараз до кінця року ми плануємо збільшити обсяги переробки до 1 мільйона тонн, аби Україна могла забезпечувати себе нафтопродуктами на 90 відсотків», - зазначив Едуард Ставицький.

Найближчим часом на заводі будуть проведені роботи щодо перевірки та налагодження дієздатності всіх виробничих установок, автоматизованої системи управління і протиаварійного захисту. Нафта поставлятиметься на завод через Одеський порт. Через два місяці нові власники заводу пообіцяли запустити підприємство у повному обсязі.

 

 

версія для друку