українська російська англійська
На Чернігівщині відкриваються нові дошкільні навчальні заклади
01.04.2013 | 13:43
Чернігівська ОДА

На Чернігівщині відкриваються нові дошкільні навчальні заклади. Про це повідомив в.о. заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Юрій Музика під час підбиття підсумків обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року».

Він зазначив, що завдяки спільним зусиллям обласної державної адміністрації та місцевого самоврядування за час дії обласної цільової Програми розвитку дошкільної освіти кількість дитячих садків збільшилася на 45 одиниць. На базі діючих дошкільних навчальних закладів відкрито 36 додаткових груп.

З початку 2013 року розпочали свою діяльність дошкільні заклади в с. Вороб'ївка Новгород-Сіверського та с. Поділ Срібнянського районів. На часі відкриття дошкільних навчальних закладів в інших населених пунктах нашої області.

«Президент України у нових соціальних ініціативах «Діти – майбутнє України» наголошує на необхідності розширення мережі дошкільних навчальних закладів, що дасть можливість забезпечити місцями до 85% дошкільнят. Тож із завданням, поставленим Главою держави Чернігівщина має впоратися», - підкреслив в.о. заступника голови облдержадміністрації.

За його словами, обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних закладів «Вихователь року» ще раз підтверджує, що в системі освіти області працюють активні, талановиті, творчі педагоги, новатори педагогічної справи.

Слід зазначити, що Всеукраїнський конкурс «Вихователь року» започатковано з метою підвищення престижності праці вихователів дошкільних навчальних закладів, їхньої ролі у розвитку і вихованні дітей дошкільного віку, самореалізації і розкриття творчого потенціалу педагогів в Україні.

На теренах області у відбірковому етапі конкурсу взяли участь 90 вихователів з усіх куточків Чернігівщини.

 

 

версія для друку