українська російська англійська
Миколі Азарову подякували за відновлення результатів іспитів у студентів-стоматологів
01.04.2013 | 14:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністру України Миколі Азарову висловили вдячність студенти-стоматологи та їх батьки: за  вирішення проблеми, пов'язаної зі скасуванням результатів іспитів «Крок 1 Стоматологія» для студентів 3-курсу стоматологічних факультетів.

«Хочу висловити Вам величезну подяку за Вашу участь у вирішенні проблеми, пов'язаної зі скасуванням результатів іспитів у студентів-стоматологів. Завдяки Вашому втручанню і відповідним дорученням, студенти захистили своє законне право на отримання оцінок за результатами іспиту Крок 1. Стоматологія», - йдеться у повідомленні громадського активіста Андрія Черних.

Ще один студент, висловлюючи вдячність Миколі Азарову, зазначив: «Ви не уявляєте який камінь з душі спав, коли дізнався, що нам зарахований КРОК. Спасибі вам за це від усього студентства».

Подякували Прем’єр-міністру і батьки студентів, які у своєму зверненні написали наступне: «Велике Вам спасибі і низький уклін від усіх батьків наших студентів. Це ж стільки мук було, щоб здати екзамен за першим разом. Безсонні ночі, діти втрачали свідомість, у деяких відкрилися хронічні захворювання, йшла кров з носа. Так шкода було дітей відправляти на чергові муки. І ось з'явився рятівник! Ніхто і не чекав, що може щось змінитися. І це все стало можливо, завдяки Вашому втручанню!».

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я спочатку прийняло рішення про повторне складання ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 1. Стоматологія» для вітчизняних студентів, який відбувся 12 березня 2013 року, після того як виявилось, що питання іспиту напередодні були оприлюднені в Інтернеті. На доручення Прем’єр-міністра Миколи Азарова результати тестового ліцензійного інтегрованого іспиту все ж таки зараховано, оскільки переважна більшість студентів абсолютно не винні в тому, як склалась ситуація.

За розпорядженням Міністра охорони здоров’я України Р. Богатирьової Центру тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я доручено зарахувати результати тестового ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 1. Стоматологія», який відбувся 12 березня 2013 року, та оголосити в установленому порядку його результати.

версія для друку