українська російська англійська
Одеська ОДТРК висвітлює свято гумору
01.04.2013 | 14:24
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

1 квітня одеська «Гуморина» відзначає свій сороковий день народження. Цього року свято гумору триватиме чотири дні. І традиційно найцікавіші заходи, які відбуватимуться в місті, висвітлюватиме державна телерадіокомпанія.

Щоб країна якнайбільше долучилася до одеського гумору, Одеська ОДТРК ділитиметься відзнятими матеріалами з колегами з Першого національного, який так само транслюватиме найбільш яскраві події свята. Атмосферу ювілею передаватимуть прямі включення та телерепортажі з усіх гумористичних майданчиків міста.

Родзинкою «Гуморини-2013» стане ІІІ міжнародний фестиваль клоунів та блазнів «Комедіада». Клоуни з різними філософіями, стилями, з різним впливом на глядача створять незабутнє дійство.

У фестивалі беруть участь  близько 30 колективів з різних країн - Росії, Білорусі, Польщі, Італії, Великобританії, Німеччини, США.

Також на телеглядачів чекає видовище традиційної карнавальної ходи-маскараду з 40 колон ряджених, і така новинка цьогорічної гуморини, як «Фестиваль живих скульптур».

А розпочалось свято гумору 1 квітня ретроспективною фотовиставкою «Дня сміху в Одесі», де представлено сорокарічну історію фестивалю від першої гуморини 1973 року.

 

версія для друку