українська російська англійська
Микола Азаров: Всі жителі Світлодарська отримають соціальний захист з боку держави
01.04.2013 | 14:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Всі жителі Світлодарська повинні отримати максимальний соціальний захист з боку держави. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 1 квітня 2013 року, де було заслухано питання про ситуацію на Вуглегірській ТЕЦ.

Віце-прем’єр-міністр Юрій Бойко поінформував про роботу комісії з розслідування причин аварії, ситуацію на тепловій електростанції, заходи щодо життєзабезпечення міста, для якого станція є містоутворюючим підприємством. Зокрема, Юрій Бойко зазначив, що наразі розробляється план робіт з розбирання завалів, і буквально завтра почнеться відновлення станції. Також всі працівники станції отримуватимуть заробітну плату, більшість з них буде задіяна на відновленні станції.

«Люди повинні бути максимально захищені, адже в такому невеличкому містечку саме станція давала їм роботу. Треба подумати, як допомогти їм, підтримати», - зазначив Микола  Азаров. 

Зважаючи на те, що жителі Світлодарська змушені наразі використовувати для опалення помешкань електричні обігрівачі, а відповідно, витрачати для цього більше електроенергії, було дано доручення розробити відповідне рішення Уряду для покриття додаткових витрат городян. Також доручено врахувати інші проблеми жителів Світлодарська, пов’язані з аварією на ТЕЦ, та ухвалити відповідні рішення. Це стосується в першу чергу соціально-побутових умов, належного медичного забезпечення тощо.

На засіданні Уряду відзначалася самовіддана і фахова робота пожежників, які гасили вогонь на ТЕЦ та рятували людей. 

Водночас зазначалося, що загалом аварія на Вуглегірській ТЕЦ на енергозабезпеченні країни не позначилася.

«Нам потрібно дуже скрупульозно розібратися в причинах аварії, адже збиток країні нанесено величезний, - наголосив Микола Азаров. – І зробити все можливе, щоб в подальшому таке ніколи і ніде не повторилося».

 

 

версія для друку