українська російська англійська
Микола Азаров: Київ серйозно готується до можливого паводку
01.04.2013 | 15:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Київ серйозно готується до можливого паводку. Про це заявив  Прем'єр-міністр України  Микола Азаров під час зустрічі з громадськими активістами, які організували систему сповіщення та ліквідації наслідків снігопаду.

«Зараз вживаються всі можливі технічні заходи, підтягується до Києва велика кількість техніки, більше 70 насосних станцій, вони встановлюються зараз там, де можливе підтоплення вулиць», - сказав Микола Азаров.

Водночас Глава Уряду зазначив, що за інформацією синоптиків, танення снігу в Києві відбуватиметься протягом на 10-15 днів.

«Є фактори, які говорять про те, що танення снігу не буде миттєвим, тому що очікуються не такі вже високі температури, з мінусом вночі. Ніяк зима не хоче йти. Не буде такого різкого потепління, яке завжди призводить до великих потоків води. Сніг у нас розтане за 10-15 днів», - сказав Микола Азаров.

Прем‘єр-міністр підкреслив, що на період можливих паводків у Державній службі з надзвичайних ситуацій буде працювати цілодобова інформаційна служба.

«Я прийняв рішення, що у ДСНС буде цілодобово працювати на період паводку інформаційна служба, яка буде інформувати, отримувати сигнали наших людей і оперативно приймати  рішення», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку