українська російська англійська
У столиці затвердили план реагування медичних закладів у разі надзвичайної ситуації
01.04.2013 | 17:10
КИЇВСЬКА МДА

У департаменті охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації затвердили план реагування медичних закладів у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації техногенного або природного характеру. Відповідний наказ підписав начальник профільного департаменту Віталій Мохорєв.

Так, у разі необхідності медичний персонал закладів охорони здоров’я працюватиме у збірно-евакуаційних, приймально-евакуаційних пунктах та у пунктах розміщення. Також передбачено додаткове розгортання резерву ліжкового фонду. У разі загрози підтоплення, за надходженням сигналу, відбуватиметься евакуація пацієнтів та персоналу закладів охорони здоров’я відповідно до діючого плану евакуації.

Крім того, сформовано запас медикаментів та виробів медичного призначення, постійний резерв бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з необхідним оснащенням.

Відповідно до наказу медзаклади столиці мають бути у повній готовності до введення в дію плану реагування лікарні на масовий керований або спонтанний наплив постраждалих.

У профільному департаменті зауважують, що за надання медичної допомоги постраждалим та евакуйованим громадянам із зон підтоплення територій Києва та забезпечення роботи закладів охорони здоров’я персональну відповідальність покладено на начальників управлінь охорони здоров’я районних в місті Києві державних адміністрацій, керівників закладів охорони здоров’я.

версія для друку