українська російська англійська
Микола Азаров: Україні потрібні нові регламенти дій у надзвичайних ситуаціях
01.04.2013 | 17:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Аномальні снігопади 20-23 березня засвідчили, що Україні необхідні нові регламенти дій у надзвичайних ситуаціях.

Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров у понеділок під час зустрічі з громадськими активістами, які організували систему сповіщення та ліквідації наслідків снігопаду.

"Нам потрібні нові чіткі регламенти дій під час виникнення такої нестандартної ситуації. Цілком очевидно, що такі регламенти повинні передбачати в першу чергу розчищення від снігу основних магістралей міста", - сказав Глава Уряду.

Він наголосив, що під час візиту до Угорщини він поцікавився досвідом прибирання снігу в містах цієї країни. Зокрема, там обмежується рух на певних магістралях, аби снігоприбиральна техніка могла спокійно працювати. Угорський досвід, можливо, буде використаний і в нас, зауважив Прем'єр-міністр.

За його словами, негода стала справжнім іспитом як для влади, так і для суспільства. При цьому він високо оцінив роботу громадянських активістів у боротьбі із наслідками снігопаду. Відповідальна позиція громадян у надзвичайних ситуаціях є дуже важливою задля оперативного подолання наслідків надзвичайних ситуацій, підкреслив Прем'єр-міністр.

"Такі важкі ситуації дійсно показують, хто чого вартий, і засвідчують те, що у нас є реальне громадянське суспільство, і нам необхідно створювати платформу взаємодії влади і громадянського суспільства", - сказав Глава Уряду.

 

 

версія для друку