українська російська англійська
У Києві тривають Дні освіти Стамбулу
01.04.2013 | 17:40
КИЇВСЬКА МДА

У рамках проведення Днів освіти Стамбулу у КМДА відбулася зустріч керівників турецької делегації із заступником голови Київської міської державної адміністрації Віктором Коржом.

Під час офіційної зустрічі заступник губернатора Стамбулу Харун Кая та начальник департаменту освіти Муаммер Йілдіз висловили неабияку зацікавленість у поглибленні українсько-турецької співпраці та подальшого обміну досвідом безпосередньо в освітній галузі обох столиць. Однією з найбільш цікавих є тема розвитку дитячо-юнацького спорту.

За словами Віктора Коржа, Київ дуже зацікавлений у освоєнні досягнень Стамбулу, серед яких – використання електронних засобів у навчальному процесі.

Загалом турецьку сторону представляє делегація освітян зі Стамбулу у складі 23 осіб. Протягом дня вони відвідували районні управління освіти столиці та обмінювалися досвітом з київськими освітянами.

Також під час свого перебування члени делегації Стамбулу візьмуть участь у церемонії нагородження переможців Міжнародної олімпіади з турецької мови у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український Дім», відвідають Педагогічний музей у Київському міському будинку вчителя, історичні, культурні та архітектурні пам’ятки столиці.

Результатом проведення Днів освіти Стамбулу в Києві стане проведення круглого столу з теми: «Педагогічні діалоги. Київ-Стамбул: партнерство в освіті». Турецькі вчителі матимуть змогу обмінятися враженнями про перебування в Києві, укласти нові угоди про співпрацю між навчальними закладами Києва та Стамбула, обговорити питання щодо подальшого поглиблення партнерства між містами у сфері освіти.

 

версія для друку