українська російська англійська
Оголошено конкурс на кращі будинки і споруди
01.04.2013 | 18:06
Прес-служба Державної архітектурно-будівельної інспекції

Державною архітектурно-будівельною інспекцією України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошено конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2012 році.

Щорічний конкурс проводиться з метою сприяння підвищенню якості проектування будівництва, поширення досвіду із впровадження нових прогресивних технологій, будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, вдалих конструктивно-планувальних та архітектурних рішень, популяризації кращих об’єктів житлово-цивільного та промислового призначення, збудованих та прийнятих в експлуатацію в Україні. 

Кращі об’єкти у 9 номінаціях, а саме: промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення; житлове будівництво; адміністративно-офісне та готельне будівництво; об’єкти освіти, виховання та підготовки кадрів; об’єкти соціально-культурної та оздоровчої сфери; культові споруди; об’єкти сільського будівництва; інженерні споруди та об’єкти транспортної інфраструктури; об’єкти дозвілля та відпочинку – будуть визначені до                 11 серпня 2013 року.

Документи на участь прийматимуться до 1 червня 2013 року. Нагородження переможців традиційно відбудеться під час святкування Дня будівельника у серпні 2013 року.

Учасниками конкурсу можуть бути юридичні або фізичні особи незалежно від форми власності, зокрема будівельні, проектні організацій, замовники-забудовники.

Матеріали для участі у конкурсі надсилаються на адресу:

01133, м. Київ-133, бульвар Лесі Українки, 26, 5-й поверх,

Державна архітектурно-будівельна інспекція України.

Контактні телефони: (о44) 291-69-25, 291-69-04.

 

версія для друку