українська російська англійська
2 квітня відбудеться конференція щодо підсумків п'ятирічної програми запобігання ВІЛ/СНІД в Україні
01.04.2013 | 18:42
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

2 квітня 2013 року у Києві відбудеться конференція, присвячена підбиттю підсумків виконання програми «Підтримка з метою запобігання ВІЛ/СНІД, лікування та догляд для найуразливіших верств населення в Україні».

Під час прес-конференції також відбудеться громадське обговорення проекту Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки.

 

У рамках конференції відбудеться прес-брифінг, який розпочнеться об 11:30 за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 12, Президент-Готель. Реєстрація ЗМІ з 11:00.

 

Метою прес-брифінгу є представлення основних досягнень та досвіду, здобутого під час впровадження програм Гранту Глобального Фонду (6 раунду). Учасники брифінгу оприлюднять ключові показники, яких досягла Україна в сфері профілактики ВІЛ, лікування, догляду та підтримки для ВІЛ-позитивних українців.

На брифінг запрошені:

Костянтин Грищенко -  Віце-прем'єр-міністр України;

Тетяна Александріна – Голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань;

Андрій Клепіков – Виконавчий директор МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЧ/СНІД в Україні» (основний реципієнт Гранту Глобального Фонду (6 раунду);

Ірина Агеєва — керівник департаменту комунікації політики та адвокації ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Після брифінгу журналісти матимуть змогу поспілкуватися з безпосередніми клієнтами грантової програми – людьми, чиє життя кардинально змінилося завдяки впровадженню програм Гранту Глобального Фонду (6 раунду).

 

З питань акредитації звертатися за тел.: 096 379 27 72.

 

 

 

версія для друку