українська російська англійська
Місія Світового банку високо оцінила співпрацю з ПАТ "Укргідроенерго"
01.04.2013 | 20:01
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

1 квітня 2013 року в ПАТ “Укргідроенерго” в рамках місії Світового банку із впровадження спільного із МБРР Проекту реабілітації ГЕС відбулася зустріч із Регіональним керівником сектору енергетики Світового банку в Європі та Центральній Азії п. Ранжитом Ламехом та Керівником Проекту реабілітації ГЕС Укргідроенерго з боку МБРР п. Пеккою Салміненом.

У вітальній промові  Генеральний директор ПАТ “Укргідроенерго” Ігор Сирота висловив подяку за багаторічну і успішну співпрацю із Світовим банком у проведенні масштабної реконструкції українських гідроелектростанцій. “Банк підтримує нас за найважливішим проектом – реконструкція. Завдяки плідній співпраці із Світовим банком до Компанії долучилися ЄІБ та ЄБРР, що дає можливість швидше і ефективніше проводити модернізацію обладнання на наших станціях”,  - наголосив Ігор Сирота. Окремо він зупинився на досягнутих результатах 2012 року, назвавши їх знаковими для програми реконструкції.

Було відмічено  позитивні риси в діяльності Товариства як надійного і стабільного партнера, зокрема, досягнення показника коефіцієнту ліквідності на рівні 1,3, що вище зобов’язань ПАТ “Укргідроенерго” за Проектом. За словами генерального директора компанії, після завершення 2-ої черги реконструкції ГЕС ПАТ «Укргідроенерго» пропонує продовження роботи в завершальній фазі – 3 етап реконструкції.

У свою чергу, Керівник сектору енергетики Світового банку в Європі та Центральній Азії п. Ранжит Ламех високо оцінив спільну роботу над Проектом реабілітації ГЕС і запевнив, що Світовий банк зацікавлений у впровадженні проектів «чистої енергетики».

За словами Ранжита Ламеха, Світовий банк на сьогодні фінансує багато гідропроектів, якщо вони відповідають вимогам Світового банку.

Під час зустрічі Сторони також обговорили можливість участі Світового банку у нових проектах ПАТ “Укргідроенерго” - будівництві Канівської ГАЕС та Каховської ГЕС-2.

Місія запевнила, що розгляне можливість фінансування проектів, питання лише в тому, який з них буде профінансовано першим.

 

версія для друку