українська російська англійська
Уряд затвердив План заходів щодо реалізації Концепції реформування державної політики в інноваційній сфері
01.04.2013 | 20:17
Прес-служба Державного агентства З ПИТАНЬ НАУКИ, ІННОВАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

1 квітня Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції реформування державної політики в інноваційній сфері на період до 2014 року». Проект розпорядження розроблено Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України.

Документ спрямований на уточнення завдань і функцій органів місцевого самоврядування в інноваційній сфері; удосконалення законодавства в інноваційній сфері з метою створення умов для впровадження інновацій, функціонування інноваційної інфраструктури та ринку інновацій і технологій; формування інноваційної культури. Зокрема, План заходів передбачає розробку законопроектів щодо удосконалення правових засад функціонування технопарків та спрощення механізму державної реєстрації проектів, що ними виконуються; визначення технологічних платформ та інноваційних кластерів і засад їхнього функціонування, а також стимулювання суб’єктів господарювання до комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності з метою формування ринку таких об’єктів.

Крім того, з метою розвитку інноваційної інфраструктури та інноваційної діяльності на регіональному рівні передбачено розроблення та виконання регіональних інноваційних програм.

версія для друку