українська російська англійська
Представники Світового банку позитивно оцінили хід реалізації в Україні проекту "Розвиток міської інфраструктури"
01.04.2013 | 20:34
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Стан та перспективи розвитку співпраці між Світовим банком та Мінрегіоном обговорили 1 квітня під час зустрічі Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника і Директора Представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Чімяо Фана.

 Мінрегіон спільно зі Світовим банком впроваджують інвестиційний проект «Розвиток міської інфраструктури», який зараз знаходиться в активній фазі реалізації.

Геннадій Темник зазначив, що сьогодні основна робота направлена на пришвидшення виконання контрактів, що укладені в рамках Проекту. За його словами, до кінця червня 2013 року планується завершити 36 найбільших контрактів, що наразі перебувають на різних стадіях виконання, а до кінця року - ще 14 крупних контрактів загальною вартістю 68,27 млн. дол. США.

Міністр наголосив, що ресурси Світового банку сьогодні є одним з найважливіших джерел фінансування пріоритетних проектів розвитку та реформування житлово-комунального господарства у містах України. Мінрегіон продовжує роботу щодо ініціювання нових спільних зі Світовим банком проектів в галузі водопровідно-каналізаційного господарства, поводження з твердими побутовими відходами, а також централізованого теплозабезпечення.

Директор Представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Чімяо Фан відзначив суттєву активізацію роботи з реалізації проекту «Розвиток міської інфраструктури» починаючи з початку року. Він також висловив зацікавленість Світового банку започаткувати в Україні ще два інвестиційні проекти «Розвиток міської інфраструктури – 2» та «Проект з централізованого теплопостачання».

Міністр подякував Директору Представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Чімяо Фану за плідну співпрацю і постійну увагу до проблем житлово-комунального господарства України та висловив сподівання на її успішне продовження у майбутньому.

 

версія для друку