українська російська англійська
Упродовж квітня курсуватимуть додаткові поїзди Інтерсіті+ за маршрутом Київ-Харків-Київ
02.04.2013 | 10:37
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

У зв’язку із високим попитом на перевезення пасажирів залізничним транспортом за маршрутом Київ-Харків-Київ упродовж квітня у цьому напрямку  курсуватимуть додаткові поїзди Інтерсіті+. 

Залізнична швидкісна компанія призначила додаткові поїзди Iнтерсіті+ на п’ятниці 5, 19 та 26 квітня 2013 року. Також додатковий поїзд призначено на вівторок 30 квітня 2013 року (останній робочий день перед травневими святами).

Поїзд № 162 Київ – Харків відправиться із Києва о 13 год. 12 хв. і прибуде до Харкова о 17 год. 40 хв.

Поїзд № 163 Харків – Київ  буде відправлено  із Харкова  о 20 год. 19 хв. і прибуде до Києва о 01 год. 06 хв.

Поїзди прослідують із зупинками по ст. Миргород та Полтава-Київська.

Додаткові поїзди Інтерсіті+ за маршрутом Київ-Харків-Київ у пасажирів користуються популярністю. Так  упродовж березня у цьому напрямку щоп’ятниці виконувалися додаткові рейси (курсувала третя пара) поїздів Інтерсіті+ за маршрутом Київ-Харків-Київ. У березні середня населеність цих додаткових поїздів становила 54%.

Квитки на додаткові поїзди Інтерсіті+ можна придбати  на сайті http://booking.uz.gov.ua  та в усіх залізничних касах.

Українська залізнична швидкісна компанія гнучко реагує на зміни попиту та адаптує графік руху поїздів для максимального задоволення потреб пасажирів.

Нагадаємо, що з 1 березня 2013 року введена в дію гнучка система регулювання тарифів на квитки першого класу поїздів Інтерсіті+. Чим раніше пасажири купують квиток – тим менше сплачують. Система диференціації тарифів попереднього продажу квитків передбачає зміну вартості квитка в залежності від терміну попереднього продажу при придбанні проїзного документа. Сьогодні, 2 квітня 2013 р., квитки з максимальною знижкою на Інтерсіті+ можна придбати на 45-у дату відправлення – 16 травня 2013 року.

 

версія для друку