українська російська англійська
На понад 3 млн. зменшено борг із виплати зарплати на Закарпатті
02.04.2013 | 17:20
Закарпатська ОДА

Якщо на початок 2012 року сума заборгованості становила 13 мільйонів, то зараз це 9,6 мільйона. Левова частка боргу – за підприємствами-банкрутами (72%).

Про це журналістам 2 квітня під час брифінгу розповіла начальник Головного управління статистики у Закарпатській області Галина Гриник.

Значна кількість закарпатців працюють за кордоном, а саме у Польщі та Росії. Здебільшого вони працюють за наймом у сфері сільського господарства, мисливстві та лісовому господарстві, будівельних організаціях, сфері торгівлі, як домашня прислуга.

За словами Галини Гриник, впродовж минулого року 49 громадян тимчасово працювало за кордоном: «Ця цифра, звичайно, не відображає повної картини, щодо кількості закарпатців, які працюють за межами держави. Це тільки ті люди, які працевлаштовані вітчизняними організаціями (які мають на це право) в інших країнах. Загальна цифра тих, хто наразі працює за кордоном, тобто отримали право на легальне працевлаштування, – майже 44 тисячі осіб».

Що ж до кількісного складу жителів Закарпаття, то наразі понад 1 мільйон 254 тисячі осіб мешкає у Закарпатській області. 601 тисяча – це чоловіки, 653 тисячі – жінки. Минулоріч в області народилося 18 968 дітей, померло – 14 813 осіб.

версія для друку