українська російська англійська
Цього року на Дніпропетровщині збудують сонячні електростанції
02.04.2013 | 17:31
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині робота із залучення інвестицій в регіон проводиться за 5-ма напрямками: модернізація існуючих підприємств, створення нових, розвиток територій, дебюрократизація бізнес-процесів та формування інвестиційнопривабливого іміджу. Однією із важливих складових цих процесів є Дніпропетровське інвестиційне агентство, яке наразі супроводжує 14 великих інвестиційних проектів. Зокрема, цього року на Дніпропетровщині планується збудувати сонячні електростанції. Про це голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков повідомив у своїй доповіді під час засідання Комітету з економічних реформ, яке пройшло під головуванням Президента України Віктора Федоровича Януковича.

Як зазначив Дмитро Колєсніков, портфель інвестиційних пропозицій, сформований Дніпропетровським інвестиційним агентством, налічує проекти на суму понад 1,8 млрд. доларів. З моменту утворення ДІА було оброблено більше 70 проектних пропозицій та проектів. Агентство супроводжує такі відомі компанії як «Euroglass», «SherTechnologies», «Medplast». Зокрема, вже втілений проект з будівництва торгівельного комплексу «ТЕРРА», вартістю 11 млн дол, завдяки якому створено 900 нових робочих місць.

Голова Дніпропетровської ОДА наголосив, що цього року планується реалізувати такі амбітні проекти, як будівництво сонячних електростанцій у Широківському, Криворізькому районах та мікополь. Інвестором виступає компанія «Екотехнік» (Чехія), обсяг інвестицій складе майже 40 млн дол. Також заплановано запуск цеху з виробництва віконних склопакетів в м. Дніпродзержинськ. Компанія-інвестор – «Euroglass» (Швейцарія), обсяг інвестицій – 5,5 млн дол.

Крім того, за словами Дмитра Колєснікова, в області йде розробка концепції створення двох індустріальних парків в Кривому Розі та Павлограді.

 

версія для друку