українська російська англійська
Ефір "Першого Ukraine" поповнився новими телевізійними проектами
02.04.2013 | 17:56
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

В ефірі «Першого Ukraine» з’явилися нові телепрограми «Ваше право» та «Покоління Y», створені телекомпанією «Euronews» за підтримки Європейської Комісії. Ці телевізійні проекти розповідають про країни Євросоюзу, надають приклади захисту громадянами ЄС своїх прав у різних галузях, висвітлюють життя сучасної європейської молоді.

Зокрема, просвітницька програма «Ваше право», тривалістю близько 8 хвилин, присвячена темі захисту прав громадян в Європейському Союзі. Увага зосереджується на низці питань – від  дотримання засадничих свобод до захисту прав споживачів. До коментарів залучаються фахівці, правозахисники, чиновники та звичайні європейські громадяни.

У молодіжній програмі «Покоління Y», тривалістю близько 5 хвилин, йдеться про життя сучасної європейської молоді, її проблеми та інтереси, місце у суспільстві, майбутній розвиток. Темами програми є розваги, захоплення, навчання і робота юних європейців.

На думку генерального продюсера «Першого Ukraine» Сергія Логунова, особливо цікавими ці програми будуть для українців, які проживають у країнах Європейського Союзу і є цільовою аудиторією каналу. Право на показ цих програм українські телевізійники отримали від своїх партнерів з «Euronews» безкоштовно. На «Першому Ukraine» усі вони дубльовані українською мовою.

 

версія для друку