українська російська англійська
Чернігівщина представила свій туристичний потенціал на виставці "Українське літо - 2013"
02.04.2013 | 18:30
Чернігівська ОДА

На першій виставці Національного туристичного продукту «Українське літо - 2013», яка пройшла у м. Київ, департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації представив туристичний потенціал області.

Виставка «Українське літо - 2013» проводилася в рамках Х Українського туристичного форуму на території Центру ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Близько 45 учасників туристичної виставки представили майже 100 експозицій і провели понад 120 семінарів з питань розвитку туризму в регіонах.

Працівники департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації пропагували відпочинок на Чернігівщині, пропонуючи гостям і відвідувачам виставки друковану продукцію про найпопулярніші туристичні місця області. Представників туристичних фірм, зокрема, зацікавили об'єкти інфраструктури, які вже готові приймати туристичні групи.

Попередні домовленості, які були досягнуті під час заходу, засвідчили, що інтерес до Чернігівщини та її архітектурно-історичних пам'яток зростає з кожним роком.

версія для друку