українська російська англійська
ДІУ профінансувала добудову ще одного житлового об'єкта
03.04.2013 | 10:16
Прес-служба Державної іпотечної установи

Державна іпотечна установа профінансувала завершення будівництва ще одного багатоповерхового житлового будинку у м. Києві по вулиці Героїв Сталінграду. Про це повідомив під час круглого столу у  ІА «Лігабізнесінформ» Голова правління Державної іпотечної установи Валентин Рибачук.

«Площа  об’єкта  складає  близько  20 тис. квадратних метрів,  ми розраховуємо, що  його введення дозволить придбати житло 250 родинам», - сказав він, зазначивши при цьому, що реалізація державних програм щодо забезпечення житлом громадян України відіграє значну роль у розвитку не тільки будівельної галузі, а й економіки країни в цілому.

 «Державні житлові програми дуже важливі сьогодні не тільки з соціальної точки зору, крім забезпечення власним житлом громадян, це ще й вагома підтримка економіки України через розвиток однієї з бюджетоутворюючих галузей – будівельної. Адже кожна гривня вкладена у будівництво є мультиплікатором і дає як мінімум 4 грн. приросту ВВП, а додаткове робоче місце у будівельній індустрії забезпечує роботою 5 - 6 працівників в інших суміжних галузях», - зазначив Валентин Рибачук. 

Державна іпотечна установа реалізує Програму фінансування завершення будівництва з 2011 року. За цей час Установою профінансовано добудову 27 житлових об’єктів загальною площею понад 420 тис. кв. метрів житла. Завдяки фінансуванню ДІУ було збережено понад 5 тис. робочих місць, та близько 6 тисяч  громадян  отримали  можливість придбати житло.

 

 

 

версія для друку