українська російська англійська
У Збройних Силах України впроваджується програма енергозбереження
03.04.2013 | 12:55
Прес-служба Міністерства оборони

4 квітня в Актовому залі Державного підприємства Міністерства оборони України “Центральний проектний інститут” відбудеться виставка-презентація на тему “Сучасні засоби з контролю та споживанням енергоносіїв і комунальних послуг та впровадження енергозберігаючих заходів”.

Участь у заході візьмуть заступник Міністра оборони України Артуро Бабенко, представники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, а також організацій-виробників приладів обліку та контролю енергоспоживання та енергозберігаючої освітлювальної продукції.

У рамках заходу відбудеться презентація, показ продукції та обговорення технічних і якісних показників приладів обліку та контролю енергоспоживання (лічильників) та енергозберігаючої освітлювальної продукції (ламп). Учасники заходу також обговорять питання, пов’язані з впровадженням ефективних заходів з контролю за використанням енергоносіїв та комунальних послуг ЗС України та зменшенням споживання електричної енергії за рахунок обладнання військових об’єктів енергозберігаючими освітлювальними приладами.

Зустріч представників ЗМІ, які бажають висвітлити виставку-презентацію, 4 квітня о 09.40 на прохідній Державного підприємства Міністерства оборони України “Центральний проектний інститут” за адресою: м. Київ, вул. Народного ополчення, 5А.

Довідки та акредитація за телефонами департаменту преси та інформації Міністерства оборони України: (044) 253-20-73, 253-03-19.

версія для друку