українська російська англійська
Дослідну експлуатацію нових електропоїздів "Hyundai-Rotem Company" і "Skoda Vagonka" продовжено до 31 серпня
03.04.2013 | 13:30
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Продовжуються планові роботи з модернізації та адаптації нових двосистемних електропоїздів в Україні з метою підвищення надійності роботи систем та вузлів нової техніки в Україні.

Зокрема, згідно із затвердженим планом проводиться модернізація електропоїздів HRCS2 виробництва компанії «Hyundai–Rotem Company», яка триває за результатами наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

Міжвідомча приймальна комісія на своєму засіданні 28 березня цього року прийняла рішення продовжити дослідну експлуатацію електропоїздів HRCS2 виробництва компанії «Hyundai–Rotem Company» до 31 серпня 2013 року, враховуючи необхідність усунення зауважень щодо виявлених недоліків під час експлуатації електропоїздів. Також на засіданні міжвідомчої приймальної комісії прийнято рішення про усунення усіх виявлених недоліків компанією-виробником до 1 червня 2013 року.

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту України спільно із компанією «Hyundai–Rotem Company» завершать санітарно-гігієнічні випробування, проходження тестових кривих ділянок колії, нових струмоприймачів, установлених на одному із 10 електропоїздів, акумуляторних батарей. До складу Міжвідомчої приймальної комісії входять залізничники, представники «Державного науково-дослідного центру залізничного транспорту України, акредитованої лабораторії та інші.

Напередодні, 27 березня, відбулося засідання приймальної комісії з приймальних випробувань двоповерхових міжрегіональних двосистемних шести вагонних електропоїздів для пасажирських перевезень EJ675 виробництва компанії «Skoda Vagonka». На засіданні розглянуто результати дослідної експлуатації та санітарно-гігієнічних випробувань у зимовий період, висунуті пропозиції щодо доопрацювання конструкції електропоїздів. Згідно із рішенням приймальної комісії Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту України спільно із компанією «Skoda Vagonka» повинні завершити проведення експлуатаційних випробувань на надійність електропоїздів, через що  дослідна експлуатація електропоїздів вирішено продовжити до 31 серпня 2013 року.

Введення електропоїздів у дослідну експлуатацію, на відміну від постійної експлуатації, насамперед дозволяє фахівцям з більшою періодичністю перевіряти надійність рухомого складу та зобов’язувати виробника усувати виявлені недоліки у встановлені терміни.

 

версія для друку