українська російська англійська
Заклади військової медицини, освіти, спорту продовжуватимуть працювати для військовослужбовців
03.04.2013 | 16:03
Прес-служба Міністерства оборони

Заклади військової медицини, освіти, спорту продовжуватимуть працювати для військовослужбовців. На цьому наголосив Міністр оборони України Павло Лебедєв під час прес-конференції у Кабінеті Міністрів України.

«Ми плануємо перевести військову медицину у принципово новий формат. Тобто, залучити інвесторів для надання якісних послуг як для військовослужбовців, так і військових пенсіонерів, ветеранів, членів їх сімей», – підкреслив Павло Лебедєв.

Глава оборонного відомства наголосив, що в ході реформування будуть переглянуті принципи військової освіти. Він відзначив, що сьогодні у вищих військових навчальних закладах працює 25 тисяч чоловік, з яких лише 5 тисяч – це курсанти.

«Я поставив завдання у період з 2013 по 2015 роки збільшити прийом на навчання за цивільним фахом до 10 тисяч українських і до 10 тисяч іноземних студентів. Це дозволить залучити значний фінансовий ресурс у сферу військової освіти та зберегти викладацький склад», – зазначив Міністр оборони України.

Павло Лебедєв наголосив, що в ході заходів реформування будуть використані всі можливості для уникнення соціальної напруги.

«Ми робимо все, щоб заклади військової медицини, освіти, спорту продовжували працювати для військовослужбовців», – зазначив він.

Міністр оборони повідомив, що Управлінню спорту Міністерства оборони України поставлено завдання вивести український військовий спорт на якісно-новий рівень.

«Я особисто підтримуватиму всі пропозиції щодо формування спецфонду для військового спорту за рахунок надання платних послуг. Виручені кошти спрямовуватимуться на розвиток спортивної бази Збройних Сил України», – наголосив Павло Лебедєв.

 

версія для друку