українська російська англійська
Призов "Весна-2013": до армії за конкурсом
03.04.2013 | 16:46
Прес-служба Міністерства оборони

З початку квітня в Україні розпочали роботу призовні комісії, що забезпечуватимуть призов громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань в рамках призовної кампанії “Весна-2013”.

Зокрема, Закарпатська область відрядить на строкову військову службу 390 юнаків.

«Перша відправка молоді з нашої області до військових частин відбудеться 10 квітня, – повідомив начальник відділу комплектування і призову Закарпатського обласного військового комісаріату майор Юрій Величканич. – Як і в попередні роки, основними критеріями відбору на строкову військову службу юнаків залишаються такі як стан здоров’я, рівень освіти, морально-ділові якості».

Натомість, у квітні-травні Харківщина направить до війська 535 мешканців області. Як повідомив заступник військового комісара Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін, бажаючих стати військовим набагато більше, ніж кількість наявних посад солдатів-строковиків.

«За приблизними підрахунками, які підготували районні військкомати, конкурс складає 10–12 бажаючих на одне місце у команді весняних призовників», – відзначив офіцер. Серед особливостей цьогорічного весняного призову те, що вперше не відбираються юнаки на строкову службу до Військово-Морських Сил та Високомобільних десантних військ.

«У ВМС та ВДВ після підняття вдвічі грошового забезпечення створено передумови для переходу на контрактний принцип комплектування. Тому цієї весни ми поповнюватимемо лави лише частин Сухопутних військ та протиповітряної оборони Повітряних Сил», – уточнив заступник військового комісара Харківського обласного військкомату.

версія для друку