українська російська англійська
Едуард Ставицький: Уряд планує повністю відбудувати ТЕС у Світлодарську
03.04.2013 | 16:54
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Уряд планує повністю відбудувати ТЕС у Світлодарську. Про це 3 квітня Міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький заявив журналістам під час Брифінгу у Кабінеті Міністрів України. Він також наголосив на тому, що чіткі терміни відбудови станції можна буде окреслити не раніше ніж за півроку.

«Зараз розбираються завали, та проводиться оцінка ушкоджень обладнання, виконуються першочергові заходи з заміни пошкоджених багерних насосів для забезпечення видалення вугільного пилу з бункерів з метою запобігання його самозаймання», - наголосив керівник Міненерговугілля.

За словами Міністра, життєзабезпечення міста підтримується на належному рівні. Немає проблем з подачею газу та електроенергії. Для енергосистеми області та держави небезпеки немає. На даний час комісія працює на місці аварії з метою проведення розслідування причин та обставин аварії на Вуглегірській ТЕС.

Нагадаємо, у мвітлодарську Донецької області 29 березня 2013 року о 15:15 сталася аварія у другому блоці Вуглегірської теплоелектростанції ПАТ «Центренерго». Попередня причина аварії - порушення герметичності системи подачі вугільного пилу та його загорання. Вогонь охопив 1500 кв будівлі, внаслідок обвалу даху повністю знищено чотири енергоблоки станції з семи наявних. На 5:40 ранку 30 березня 2013 року пожежу було ліквідовано. Для гасіння пожежі було залучено сили Головного територіального управління ДСНC в Донецькій області, відповідно гарнізонів міст Дзержинськ, Горлівка, Дебальцеве і Донецьк: 40 одиниць основної та спеціальної техніки і 190 осіб особового складу. Вуглегірська теплова електростанція в місті Світлодарськ Донецької області - це найбільше енергогенеруюче підприємство на території Донецької області.

версія для друку