українська російська англійська
Едуард Ставицький зустрівся з представниками місії МВФ
03.04.2013 | 17:50
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

3 квітня відбулася зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького та делегації місії Міжнародного Валютного Фонду.

Під час зустрічі сторони обговорили нинішню ситуацію в енергетичному комплексі України, питання подальшої співпраці з МВФ, а також нинішню ситуацію у міжнародних відносинах України у сфері енергетики.

Зокрема, під час зустрічі йшлося про трансформаційні процеси, орієнтовані на забезпечення енергоефективного режиму діяльності економіки, удосконалення відносин у сфері функціонування ринку природного газу та теплопостачання, формування сприятливого інвестиційного клімату.

Особливу увагу було приділено подоланню проблеми залежності країни від імпортованого природного газу шляхом його заміщення на енергоносії українського походження.

Учасники зустрічі наголосили на тому, що впродовж останніх років значно змінилась структура балансів паливно-енергетичних ресурсів, у тому числі внаслідок диверсифікації джерел постачання природного газу. Подальші зміни відбуватимуться, зокрема, за рахунок реалізації проектів поступового заміщення споживання імпортованого природного газу вітчизняним вугіллям, у тому числі впровадження технологій водовугільного палива та газифікації вугілля, а також реалізації інвестиційних проектів щодо видобутку природного газу на шельфі Чорного моря з використанням самопідйомних плавучих бурових установок, що забезпечить суттєве нарощення обсягів газу власного видобутку.

 

версія для друку