українська російська англійська
Державні ТРК висвітлюватимуть всеукраїнську акцію з благоустрою територій
03.04.2013 | 18:20
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

З ініціативи Уряду, щорічно у квітні-травні проводиться всеукраїнська акція «За чисте довкілля» та День благоустрою територій населених пунктів. Цьогоріч державні телерадіокомпанії вже традиційно висвітлюватимуть процес підготовки та проведення екологічних заходів в усіх регіонах країни.

У рамках акції ліквідовуватимуться несанкціоновані сміттєзвалища, прибиратимуться прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики тощо. Традиційно висаджуватимуться саджанці дерев і чагарників та очищуватимуться від сміття береги водойм у населених пунктах.

Також до травневих свят будуть приведені до ладу кладовища, братські могили, меморіальні комплекси та місця почесних поховань. Про ці та інші заходи, що проходять в усіх українських містах і містечках, розповідатимуть теле- і радіослухачам журналісти державних телерадіокомпаній.

Працівники апарату Держкомтелерадіо України та всіх підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Комітету, також візьмуть активну участь в акції «За чисте довкілля».

Згідно із наказом відомства, День благоустрою відбудеться 20 квітня. Працівники інформаційної та видавничої галузей приведуть у належний санітарний стан свої службові приміщення і будівлі, а також займуться облаштуванням та озелененням закріплених за установами територій. Також вони приєднаються до заходів із наведення порядку на найближчих міських територіях.

Детальніше із текстом наказу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Комітету у рубриці «Законодавча база» (підрубрика «Нормативні акти Держкомтелерадіо України») за адресою http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category/main?cat_id=94566 .

 

версія для друку