українська російська англійська
Триває робота з підготовки до Міжнародної конференції з питань психолого-педагогічних аспектів пренатології
04.04.2013 | 09:26
Прес-служба Міністерства освіти і науки

У Міністерстві відбулося перше засідання робочої групи з підготовки до Міжнародної конференції з питань психолого-педагогічних аспектів пренатології, яку планується провести 14 травня 2013 року.

Робочою групою опрацьовано проект плану заходів з підготовки Конференції та визначено відповідальних за його виконання.

Нагадаємо, що 22 жовтня 2012 року під час круглого столу з питань пренатальної педагогіки, що відбувся під головуванням заступника Міністра  освіти і науки Бориса Жебровського, прийнято рішення про проведення  Міжнародної конференції з питань психолого-педагогічних аспектів пренатології. 

Пренатальна педагогіка – молода наука, історія якої сягає мудрого спадку наших пращурів. Вони були переконані в тому, що слід говорити про виховання дитини ще до її народження. Тому в сучасному обігу з'явились такі поняття як пренатальна педагогіка, пренатальне навчання, пренатальне виховання.

На сьогодні Міністерством спільно з громадською організацією «Асоціація свідомого батьківства» проводиться робота щодо поширення серед громадськості знань з пренатальної та перинатальної педагогіки, впровадження якісного психологічного супроводу вагітних жінок, своєчасний розвиток дітей та увага до сімейних цінностей, що в свою чергу, веде до покращення психічного і психологічного здоров’я кожної дитини.

Також  повідомляємо, що за  підтримки Міністерства, громадською організацією «Асоціація свідомого батьківства» заплановано проведення в  м. Києві 6-7 квітня 2013 року «Свята Родини».

 

 

 

версія для друку